Informacje bieżące

Za nami Walne Zebranie Zarządu czyli spotkanie pasjonatów tenisa w Gubinie. Kilka godzin rozmów zaowocowało kilkoma zmianami. Najważniejsze to:

– ustalono wysokość składki na rok 2018 – 600 zł dla obecnych członków i preferencyjną 300 zł dla osób, które chciałyby dołączyć w tym sezonie do naszego grona. Ważne(!) – w tym sezonie składki najpóźniej opłacamy do końca maja.

– przyjęto sprawozdania z działalności klubu w poprzednim roku i sprawozdanie finansowe zarządu oraz zrzeczenie się funkcji  przez dotychczasowych członków Zarządu. Leszek Borkowski w imieniu wszystkich klubowiczów podziękował za włożoną pracę na rzecz funkcjonowania naszego klubu oraz wyraził wdzięczność za dotychczasowe zaangażowanie dla: Mariusza Zarzyckiego, Michała Kwiecińskiego i Małgorzaty Wieszczyk.

– wybrano nowe osoby odpowiedzialne za reprezentowanie Stowarzyszenia i kierowanie pracami Klubu, czyli w myśl statutu Zarząd. Prezesem został Tomasz Sandecki, zastępcą Daniel Maciejczuk, Członkiem Zarządu Paweł Wróbel.

– omówiono aktualne potrzeby klubu związane z uporządkowaniem kwestii prawnych naszego obiektu, zaopatrzenia w media: wodę i prąd, potrzebę rozwiązania problemu braku toalet oraz porządków wokół kortów.

– ustalono termin dokończenia prac związanych z rewitalizacją kortów na najbliższą sobotę od godziny 9:00. Pozostały do przytwierdzenia linie i wysypanie dwóch palet mączki wierzchniej oraz rozwieszenie banerów.

 

Daniel

Wojownik walczący Babolat Pure Aero.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

WhatsApp chat