FedCup POLSKA – SZWAJCARIA 2015

3c4a914062f960c84b6af62f9f35a148Pasjonujące wydarzenie tenisowe szykuje się w dniach 18-19 kwietnia w CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWYM w Zielonej Górze. W meczu play-off Grupy Światowej I zmierzą się reprezentacje Polski i Szwajcarii.

W sobotę (18 kwietnia) zostaną rozegrane dwa mecze singlowe, a w niedzielę (19 kwietnia) dwa singlowe pojedynki i debel, który może decydować o pozostaniu w Grupie Światowej rozgrywek FedCup by BNP Paribas. Zwycięstwo dają trzy zdobyte punkty.

Jeśli w niedzielę jedna z drużyn obejmie prowadzenie 3:0, to zamiast drugiego pojedynku singlowego zostanie rozegrany debel z decydującym super tie-breakiem (do 10 punktów) zamiast trzeciego seta.

Natomiast jeśli po czwartym singlu będzie wynik 3:1, rozegranie meczu deblowego będzie zależało od  decyzji kapitanów. Jeśli się zgodzą mecz toczyć się będzie do dwóch wygranych setów, z super tie-breakiem (do 10 pkt) w miejsce decydującego seta.

UWAGA:
DZIECI DO 6 LAT – WSTĘP WOLNY – BEZ MIEJSCA SIEDZĄCEGO. ORGANIZATOR NIE PRZEWIDUJE BILETÓW ULGOWYCH.