Dołączamy do VII Europejskiego Tygodnia Sportu

Między 26 maja a 1 czerwca w naszym mieście Gubinie odbędzie się wiele imprez o charakterze sportowym – wszystko w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu.

Jako Klub Tenisowy dołączamy się do tej edycji dnia 01 czerwca 2015 w godz. 17.00-18.30 zajęcia poprowadzi m.in. Halina Polańska

 

OFICJALNY PROGRAM

VII Europejskiego Tygodnia Sportu w Gubinie dla
Wszystkich

26 maja – 1 czerwca 2015 r.

 

 

dzień

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów
dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

do godz.

miejsce

Organizator

26.05 wtorek

 

„Falubaziaki”

 

9.00-11.00

Przedszkole Miejskie ul.Wojska
Polskiego

Przedszkole Miejskie nr 3 ul.Wojska
Polskiego

 

Gry
i zabawy ruchowe 5-latków

 

9.20-10.20

ORLIK 2012

u.Roosevelta

Przedszkole Miejskie nr 2
ul.Kunickiego

Lekka
atletyka dla chłopców i dziewcząt

 

9.30-15.00

Stadion Miejski

MOS

 

Gry
i zabawy ruchowe 5-latków

 

10.00-11.00

ORLIK 2012

u.Roosevelta

Przedszkole Miejskie nr 1 ul.Piastowska

Wycieczka
rowerowa

GUBIN-KOSARZYN-GUBIN

 

10.00-14.00

Wyspa Teatralna

H.Polańska, D.Bednarz, M.Świderska

 

Gry
i zabawy na placu zabaw – skoki na skakance

13.00-16.00

 

Oratorium im.św.Dominika Savio

 

Mistrzostwa
w piłce siatkowej Miksty

13.30-15.30

Sala sportowa SP3

SP3 z Oddziałami Integracyjnymi

 

Piłka
nożna na Orliku dla orlików

15.00-16.15

ORLIK 2012

u.Roosevelta

MLKS CARINA

Pływać
każdy może

ZA
1ZŁ

15:00 – 16:00

Kryta pływalnia

MOS

„Siatkówka
to jest to” gry i zabawy

 

16.00-17.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

Gry
i zabawy w wodzie

 

 

16:00 – 17:00

Kryta pływalnia Gubin

WOPR

Siatkówka
plażowa dla młodzieży

 

16.00-18.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

 

Piłka
nożna seniorów

17.00-18.30

Stadion Miejski

MLKS CARINA

 

Piłka
nożna juniorów

17.00-18.30

Stadion Miejski

MLKS CARINA

Siatkówka
plażowa dla dorosłych

 

18.00-20.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

Step
aerobic

 

19.00-20.00

Aula ZSO Piastowska

Ania Rykała

 

dzień

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów
dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

do godz.

miejsce

Organizator

27.05 środa

 

Testy
sprawnościowe klas III

9.00-11.00

Sala sportowa SP3

SP3 z Oddziałami Integracyjnymi

 

Gry
i zabawy ruchowe 6-latków

 

9.30-10.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

Przedszkole Miejskie nr 1 ul.Piastowska

 

Gry
i zabawy ruchowe 4-latków

 

10.30-11.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

Przedszkole Miejskie nr 2 ul.Kunickiego

 

Gry
i zabawy na placu zabaw – gra w „zbijaka”

13.00-16.00

 

Oratorium im.św.Dominika Savio

 

Rajd
rowerowy

13.30-15.30

ZSO-Żytowań-ZSO

ZSO

Pływać
każdy może

Za
1zł

15:00 – 16:00

Kryta pływalnia

MOS

Gry i zabawy w wodzie

 

16:00
– 17:00

Kryta
pływalnia

WOPR

„Siatkówka
to jest to” gry i zabawy

 

16.00-17.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

Siatkówka
plażowa dla młodzieży

 

16.00-18.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

 

Gry
i zabawy ruchowe z piłką

16.30-18.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

Akademia Piłkarska Falubaz

 

Piłka
nożna młodzików

17.00-18.30

Stadion Miejski

MLKS CARINA Gubin

Gry
i zabawy – piłka siatkowa, koszykówka

 

17.00-21.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MOS

Zajęcia
wzmacniające mięśnie przy muzyce „PILATES”

 

18.00-19.00

Sala gimnastyczna ZS im.M.Kopernika

H.Polańska

Siatkówka
plażowa dla dorosłych

 

18.00-20.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

Pierwsze
kroki w kickboxingu

 

18.00-20.00

Sala sportowa SP2

Klub Sportowy PRETORIAN

 

Piłka
nożna na Orliku dla żaków

18.30-19.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

MLKS CARINA Gubin

 

Rekreacyjna
piłka nożna oldbojów

21.00-22.30

ORLIK 2012

ul.Roosevelta

M.Jaworski

  

 

dzień

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów
dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

do godz.

miejsce

Organizator

28.05

czwartek

 

„Falubaziaki”

 

10.00-12.00

Przedszkole Miejskie ul.Kunickiego

Przedszkole Miejskie nr 2 ul.Kunickiego

 

„Maluch
na bieżni”

 

Przedszkole Miejskie ul.Kunickiego

Przedszkole Miejskie nr 2 ul.Kunickiego

Przygody
z szachami

 

10:00 – 13:00

Szkoła Podstawowa nr 2

Grupa Młodzieżowa OTWARTE GDK SP-2

 

Zabawa
z ZUMBĄ

10.00-11.00

Przedszkole Miejskie nr 1 Piastowska

Ania Rykała

 

„Turniej
sportowy w Koperniku” klas IV-VI podstawówki

11.00-13.00

Boisko szkolne, sala gimnastyczna ZS

Zespół Szkół im.M.Kopernika

 

„Turniej
sportowy w Koperniku” klas I-III gimnazjum

11.00-13.00

Boisko szkolne, sala gimnastyczna ZS

Zespół Szkół im.M.Kopernika

 

Gry
i zabawy na placu zabaw – gra w badmintona

13.00-16.00

 

Oratorium im.św.Dominika Savio

Pływać
każdy może

 Za
1zł

15:00 – 16:00

Kryta pływalnia

MOS

Gry
i zabawy w wodzie

 

16:00 – 17:00

Kryta pływalnia

WOPR

„Potrenuj
ze Spartą”

 

15.30-19.30

Sala sportowa ZSLiT

GMTS SPARTA Gubin

„Siatkówka
to jest to” zabieram mamę na trening

 

16.00-17.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

Siatkówka
plażowa dla młodzieży

 

16.00-18.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

NORDIC
WALKING po Wzgórzach Gubińskich (możliwość wypożyczenia kijków)

 

17.00-18.30

Przychodnia lekarska ul.Gdańska

H.Polańska, D.Siewruk

 

Piłka
nożna na Orliku dla juniorów

17.00-18.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

MLKS CARINA Gubin

 

Piłka
nożna seniorów

17.00-18.30

Stadion Miejski

MLKS CARINA Gubin

Turniej
piłki nożnej Oldbojów

 

17.00-22.00

ORLIK 2012

u.Roosevelta

MOS

Fitness
w wodzie

 

17.45-18.45

Kryta pływalnia

Ania Rykała

Siatkówka
plażowa dla dorosłych

 

18.00-20.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

Pierwsze
kroki w MMA

 

18.00-20.00

Sala sportowa SP2

Klub Sportowy PRETORIAN

ZUMBA

 

19.00-20.00

Aula ZSO Piastowska

Ania Rykała

 

dzień

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów
dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

do godz.

miejsce

Organizator

29.05 piątek

 

Dzień sportu – zumba, boks aerobic

8.00-9.00

Boisko ZSO Piastowska

ZSO

 

Gry
i zabawy ruchowe 6-latków

 

9.30-10.30

ORLIK 2012

ul.Roosevelta

Przedszkole Miejskie nr 2
ul.Kunickiego

 

Gry
i zabawy ruchowe 4-latków

 

10.00-11.00

ORLIK 2012

ul.Roosevelta

Przedszkole Miejskie nr 1 ul.Piastowska

Gry
i zabawy ruchowe

 

10:35-11:35

Boisko Szkolne SP-2

SP-2

 

Gry
i zabawy na placu zabaw – gra w kręgle

13.00-16.00

 

Oratorium im.św.Dominika Savio

Rekreacyjny
Festyn Rodzinny

 

 

13.00-16.00

Przedszkole Miejskie ul.Wojska
Polskiego

Przedszkole Miejskie nr 3 ul.Wojska
Polskiego

 

Mistrzostwa
w piłce nożnej

13.30-15.30

Boisko  SP3

SP3 z Oddziałami Integracyjnymi

 

Piłka
nożna na Orliku dla żaków

15.00-16.00

ORLIK 2012

u.Roosevelta

MLKS CARINA Gubin

Pływać
każdy może

Za
1zł

15:00-16:00

Kryta pływalnia

MOS

 

Piłka
nożna na Orliku dla młodzików

16.00-17.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

MLKS CARINA Gubin

„Siatkówka
to jest to” MIKSTY par

 

16.00-17.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

Siatkówka
plażowa dla młodzieży

 

16.00-18.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

Gry
i zabawy dla dzieci szkół podstawowych

 

16.00-20.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MOS

 

Piłka
nożna juniorów

17.00-18.30

Stadion Miejski

MLKS CARINA Gubin

Siatkówka
plażowa dla dorosłych

 

18.00-20.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

Gry komputerowe

 

16:00 – 20:00

Pracownia Orange w Gubinie

Grupa Młodzieżowa OTWARTE GDK

Gry
i zabawy w wodzie

 

16:00 – 17:00

Kryta pływalnia

WOPR

 

dzień

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów
dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

do godz.

miejsce

Organizator

30.05
sobota

Konkurencje
ratownicze pierwszy oddech w wodzie

 

9:00 – 11:00

Kryta pływalnia

WOPR

 

„Przedszkoliada”

 

10.00-12.00

Boisko ZSO ul.  Piastowska

Przedszkole Miejskie nr 2 ul.Kunickiego

Mistrzostwa
Gubina w Dwuboju Nowoczesnym

 

10.00-11.30

12.00-14.00

Kryta pływalnia

Boisko ZSO

MKS Aquatic

Moje
pierwsze kroki w sportach walki

 

12.00-14.00

Boisko ZSO ul.  Piastowska

Klub Sportowy PRETORIAN

 

„Siatkówka
to jest to” zajęcia

z
trenerem personalnym

10.00-12.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

NORDIC
WALKING – DZIKÓW ścieżka przyrodnicza (możliwość wypożyczenia kijków)

 

10.00-13.00

Dojazd do Dzikowa we własnym zakresie

H.Polańska, D.Siewruk

Gry
komputerowe

 

10:00 – 18:00

Pracownia Multimedialna ZSO ul.
Piatsowska

Grupa Młodzieżowa OTWARTE GDK

Gry
i zabawy ruchowe

 

10:35 – 11:35

Boisko Szkolne SP-2

SP-2

Turnieje
piłki siatkowe dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców

 

11.00-19.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MOS

Koszykówka

 

12.00-14.00

Boisko ZSO ul.  Piastowska

Robert Woszak

 

Zajęcia
sportowe-przeciąganie liny, siatkówka

15.40-17.00

Teren Powiatowego Domu Dziecka

Powiatowy Dom Dziecka

Pływać
każdy może

Za
1zł

15:00-16:00

Kryta pływalnia

MOS

Aqua
spinning

 

16.00-17.00

Kryta pływalnia

MOS

Podstawy
samoobrony w terenie

 

18.00-20.00

Wyspa Teatralna

Klub Sportowy PRETORIAN

 

dzień

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów
dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

do godz.

miejsce

Organizator

31.05 niedziela

 

Dzień sportu – zumba, boks aerobic

8.00-9.00

Boisko ZSO Piastowska

ZSO

Konkurencje
ratownicze

 

9:00 – 10:00

Kryta pływalnia

WOPR

Rajd
rowerowy esq

 

9.00

Start i meta Wyspa Teatralna

Robert Woszak

Spływ
kajakowy

 

12.00-17.00

Lubsza -Wyspa Teatralna

Kajaki-Gubin

„Siatkówka
to jest to” gry i zabawy dla dzieci szkół podstawowych

 

10.00-12.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

Potyczki
piłkarskie

 

10:00 – 15:00

Stadion Miejski w Gubinie

Stowarzyszenie Esquadra Gubin

Gry
i zabawy ruchowe

 

10:35 – 11:35

Boisko Szkolne SP-2


SP-2

Gry
i zabawy dla dorosłych, turniej piłki nożnej

 

11.00-17.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MOS

 

Rekreacyjna
piłka nożna oldbojów

11.00-12.30

ORLIK 2012

ul.Roosevelta

M.Jaworski

Spływ
kajakowy

 

11:00 – 16:00

Kosarzyn

WOPR

Rodzinny
Dzień Dziecka

 

13.00-18.00

Wyspa teatralna

MOS, GDK, MKS Aquatic

Moje
pierwsze kroki w sportach walki

 

12.00-14.00

Wyspa teatralna

Klub Sportowy PRETORIAN

Zawody
strzeleckie

 

13.00-18.00

Wyspa teatralna

MKS Aquatic, LOK

Pływać
każdy może

Za 1zł

15:00-16:00

Kryta pływalnia

MOS

 

Turniej
piłkarski

 

15.00-17.00

ORLIK 2012

ul.Roosevelta

Powiatowy Dom Dziecka

Przygoda
z Dartem

 

15:00 – 17:00

Ul. Dąbrowskiego Pub Sąsiedzi

Gubińska Liga Soft Darta

Wyścigi
kapsli

 

15:00 – 17:00

Wyspa teatralna

Grupa Młodzieżowa OTWARTE GDK

 

dzień

Nazwa imprez i zawodów dla wszystkich

Nazwa imprezy, zajęć, ćwiczeń, zawodów

od godz

 do godz.

miejsce

Organizator

01.05 poniedziałek

 

„Dzień
dziecka na sportowo”

klas
I-III podstawówki

9.00-11.00

Boisko szkolne, sala gimnastyczna ZS

Zespół Szkół im.M.Kopernika

 

Dzień
sportu

 

 

 

Przedszkole Miejskie nr 2  ul.Kunickiego

 

Dzień
sportu SP 3

9.00-12.00

Boisko,sala sportowa SP3

SP3 z Oddziałami Integracyjnymi

Dzień
Dziecka z WOPR

 

9:00
– 10:00

Kryta
Pływalnia

WOPR

 

Gry
i zabawy na placu zabaw – skoki na skakance

13.00-16.00

 

Oratorium im.św.Dominika Savio

Turniej
piłkarski o Puchar Dyrektora ZSLiT

 

13.00-18.00

ORLIK 2012

ul.Roosevelta

ZSLiT

 

Piłka
nożna na Orliku dla orlików

15.00-16.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MLKS CARINA Gubin

Gry
i zabawy dla dzieci

 

15.00-19.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MOS

Pływać
każdy może

Za
1zł

15:00-16:00

Kryta
pływalnia

MOS

Finał
Czwartków LA

 

15.30-
18.00

Boisko
ZSO  przy ul. Piastowskiej

SP-2

„Siatkówka
to jest to” gry i zabawy

 

16.00-17.00

Sala sportowa ZSP

MLKS VOLLEY Gubin

Siatkówka
plażowa dla młodzieży

 

16.00-18.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

 

Gry
i zabawy ruchowe z piłką

16.30-18.30

ORLIK 2012

u.Roosevelta

Akademia Piłkarska Falubaz

Zajęcia
tenisowe na kortach GRAND SLAM

 

17.00-18.30

Ziemne korty tenisowe, ul.Pułaskiego

Klub tenisowy

GRAND-SLAM

Siatkówka
plażowa dla dorosłych

 

18.00-20.00

Boiska do plażówki ZSP

MOS, ZSP

 

Piłka
nożna na Orliku dla żaków

19.00-20.00

ORLIK 2012

ul.Kresowa

MLKS CARINA Gubin

You may also like...

Dodaj komentarz

WhatsApp chat